Simplenews Stats (8.x-2.0-beta8) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Actions
ca: Accions

en: Action
ca: Acció

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Mail
ca: Correu

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Count
ca: Quantitat

en: Clicks
ca: Clics

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Apply
ca: Aplica

en: Newsletter
ca: Butlletí

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Sent status
ca: Estat de l'enviament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Master
ca: Mestre

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total

en: - Restricted access -
ca: - Accés restringit -
