Simplenews Stats (8.x-2.0-beta8) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Date
si: දිනය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Count
si: එකතුව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
