Simplenews Stats (8.x-2.0-beta9) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
