Simplenews Stats (8.x-2.0-beta9) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Author
ht: Otè

en: Date
ht: Dat

en: User
ht: Itilizatè

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
