Simplenews Stats (8.x-2.0-beta9) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Count
bo: གྲངས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
