Simplenews Stats (8.x-2.0-beta9) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Actions
sq: Veprimet

en: Action
sq: Veprimi

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Count
sq: Numri

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Deleted
sq: Eleminuar
