Simplenews Stats (8.x-2.0-beta9) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
