simpleSAMLphp Authentication (4.1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Security
sv: Säkerhet

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: role
sv: roll

en: Debugging
sv: Felsökning

en: Register users
sv: Registrera användare
