simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Basic settings
fr: Paramètres de base

en: role
fr: rôle

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Debugging
fr: Débogage

en: Site default language code
fr: Code de langue par défaut du site
