simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.0-rc1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Basic settings
da: Basale indstillinger

en: role
da: rolle

en: Language code
da: Sprogkode

en: Site default language code
da: Sitets standardsprogkode
