simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.0-rc1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: role
uk: роль

en: Language code
uk: Код мови

en: Debugging
uk: Зневадження

en: Site default language code
uk: Код базової мови сайту
