simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.0-rc2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Basic settings
tr: Temel ayarlar

en: role
tr: rol

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Debugging
tr: Hata ayıklama

en: Site default language code
tr: Site varsayılan dil kodu
