simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.0-rc3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Basic settings
fi: Perusasetukset

en: role
fi: rooli

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Debugging
fi: Debuggaus

en: Site default language code
fi: Sivuston oletuskielikoodi
