simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.0-rc3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Security
hu: Biztonság

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: role
hu: szerepkör

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Debugging
hu: Hibakeresés

en: Site default language code
hu: A webhely alapértelmezés szerinti nyelvi kódja
