simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.0-rc3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Security
ru: Безопасность

en: Basic settings
ru: Базовые настройки

en: role
ru: роль

en: Language code
ru: Код языка

en: Debugging
ru: Отладка

en: Site default language code
ru: Код языка сайта по умолчанию
