simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.0-rc4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: role
ro: rol

en: Debugging
ro: Depanare

en: Site default language code
ro: Codul limbii implicite a sitului
