simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.0-rc5) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Security
fa: امنیتی

en: Basic settings
fa: تنظیمات پایه

en: role
fa: نقش

en: Debugging
fa: اشکال‌زدایی

en: Site default language code
fa: کد زبان پیش‌فرض سایت
