simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.0-rc6) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Security
gl: Seguranza

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: role
gl: rol

en: Debugging
gl: Depuración
