simpleSAMLphp Authentication (8.x-3.0-rc3) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Security
de: Sicherheit

en: Basic settings
de: Grundeinstellungen

en: role
de: Rolle

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Debugging
de: Fehlersuche

en: Federated login
de: Zentrale Anmeldung

en: Site default language code
de: Standard-Sprachkürzel der Website
