SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: edit
am: አስተካክል

en: Custom
am: ብጁ
