SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: edit
eu: editatu

en: Custom
eu: Pertsonalizatua
