SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Custom
ne: मनचाहिदो
