SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: edit
sr: измени
