SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
