SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Operations
de: Aktionen

en: List
de: Liste

en: edit
de: Bearbeiten

en: Custom
de: Benutzerdefiniert
