SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
