SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: delete
fi: poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: edit
fi: muokkaa

en: Custom
fi: Oma
