SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (2.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: delete
id: hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: List
id: Daftar

en: Custom
id: Tersuai
