SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: edit
ast: editar

en: Custom
ast: Personalizáu
