SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: edit
es: editar

en: Custom
es: Personalizado
