SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: delete
jv: busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: edit
jv: sunting

en: Custom
jv: Kostum
