SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: edit
kk: түзету

en: Custom
kk: Өзгертпелі
