SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន
