SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: edit
nl: bewerken

en: Custom
nl: Aangepast
