SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: delete
nn: slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: edit
nn: endre

en: Custom
nn: Tilpassa
