SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: edit
ru: изменить

en: Custom
ru: Собственная
