SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: edit
sk: upraviť

en: Custom
sk: Vlastná
