SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: edit
sq: ndrysho

en: Custom
sq: E personalizuar
