SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: edit
ta: மாற்று

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு
