SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: edit
sl: uredi

en: Custom
sl: Prilagojeno
