SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: edit
vi: sửa

en: Custom
vi: Tùy chỉnh
