SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: edit
ja: 編集

en: Custom
ja: カスタム
