SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: edit
pl: edytuj

en: Custom
pl: Własne
