SimpleSAMLphp Custom Attribute Mapping (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: edit
pt: editar

en: Custom
pt: Personalizado
