SimpleViews (2.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Path
os: Фæндаг
