Simplify (2.0.0) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Comments
bg: Коментари

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Users
bg: Потребители

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Locale settings
bg: Локални настройки

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: Comment settings
bg: Настройки на коментарите

en: Contact settings
bg: Настройки на контакт

en: Blocks
bg: Блокове

en: Profiles
bg: Профили

en: URL path settings
bg: URL псевдоними

en: Book outline
bg: Съдържание на книгата

en: Revision information
bg: Информация за редакция

en: Content translation
bg: Превод на съдържанието
