Simplify (2.0.0) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Nodes
et: Postitused

en: Users
et: Kasutajad

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Locale settings
et: Asukoha seaded

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Comment settings
et: Kommenteerimise sätted

en: Contact settings
et: Kontakti seaded

en: Blocks
et: Plokid

en: URL redirects
et: URL ümbersuunamised

en: Profiles
et: Profiilid

en: URL path settings
et: Viite asukoha seaded

en: Relations
et: Seosed

en: Meta tags
et: Metasildid

en: Book outline
et: Raamatu joondus

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Content translation
et: Sisu tõlkimine

en: XML sitemap
et: XML sisukaart

en: Administrative overlay
et: Administratiivne ülekate

en: Simplify
et: Lihtsusta

en: Promotion options
et: Avaldamise valikud
