Simplify (2.0.0) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Comments
nl: Reacties

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: URL alias
nl: URL-alias

en: Users
nl: Gebruikers

en: Printer-friendly pages
nl: Printvriendelijke pagina's

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Locale settings
nl: Lokalisatie-instellingen

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Comment settings
nl: Reactie-instellingen

en: Contact settings
nl: Contactinstellingen

en: Blocks
nl: Blokken

en: URL redirects
nl: URL-omleidingen

en: Profiles
nl: Profielen

en: URL path settings
nl: URL-pad-instellingen

en: Comment setting
nl: Comment instellingen

en: Relations
nl: Relaties

en: Meta tags
nl: Metatags

en: Book outline
nl: Boekstructuur

en: Revision information
nl: Revisie-informatie

en: Content translation
nl: Vertaling van inhoud

en: XML sitemap
nl: XML-sitemap

en: Administrative overlay
nl: Beheeroverlay

en: Entity translation
nl: Entiteitvertaling

en: Promotion options
nl: Promotie-opties
