Simplify (2.1.0) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Comments
ro: Comentarii

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: URL alias
ro: Pseudonim URL

en: Nodes
ro: Noduri

en: Users
ro: Utilizatori

en: Authoring information
ro: Informații despre autor

en: Locale settings
ro: Setări locale

en: Menu settings
ro: Opțiuni de meniu

en: Comment settings
ro: Opțiuni comentarii

en: Contact settings
ro: Setări de contact

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Profiles
ro: Profile

en: URL path settings
ro: Opțiuni cale URL

en: Relations
ro: Relații

en: Book outline
ro: Structură carte

en: Revision information
ro: Informații revizie

en: Content translation
ro: Traducere conţinut

en: Administrative overlay
ro: Overlay administrare

en: Promotion options
ro: Opțiuni de promovare
