Simplify (2.2.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Comments
af: Kommentaar

en: Users
af: Gebruikers

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Locale settings
af: Lokaliteitsverstellings

en: Comment settings
af: Kommentaarverstellings

en: Contact settings
af: kontakverstellings

en: Blocks
af: Blokke

en: Profiles
af: Profiele
